Rektörümüz, Yüksek Lisans Öğrencimiz Olan Öğretmenlerin Dersine Konuk Oldu
Rektörümüz, Yüksek Lisans Öğrencimiz Olan Öğretmenlerin Dersine Konuk Oldu
Rektörümüz Prof. Dr. Ersan Aslan, Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisans öğrencisi olan Milli Eğitim Bakanlığı’nda görevli öğretmenlerin derslerine konuk oldu. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Rektörümüz, öğretmenlerle sohbet etti ve fotoğraf çektirdi.